ПРИКАРПАТСЬКИЙ ТОРГОВИЙ ДІМ

найбільша дистрибуційна компанія на Прикарпатті, та у всій Західній Україні

Почавши працювати у 1996 році, ТОВ «Прикарпатський торговий дім» швидкими темпами розвитку надійно і заслужено забезпечило собі лідерство серед дистрибуторів західного регіону України.

Генеральний напрямок роботи — дистрибуція продуктів харчування, алкогольних та безалкогольних напоїв. Наші товари відзначаються високою якістю і прийнятною для споживачів ціною.

Налагоджена система збуту та розвинена мережа торговельних точок дозволяють швидко і мобільно організовувати та перепрофільовувати потоки будь-якого товару.

Найбільша мережа в області

Ми маємо найбільш розгалужену мережу представництв на Прикарпатті. Три філії, 8 фірмових магазинів у м.Івано-Франківську та в районних центрах області, сотні торгових представників. Нашими постійними покупцями є понад 3000 підприємств, більшість магазинів, торговельних і готельних комплексів, кафе, барів, ресторанів. Ми покриваємо 95% торгових точок в Івано-Франківській області.

Наші досягнення та нагороди

За час свого існування підприємство не лише стало лідером на західноукраїнському ринку торгівлі, а й отримало диплом „Гвардія 500” за перемогу у рейтингу найбільших компаній України у номінації „Громадське визнання”. Нагороджено грамотами, сертифікатами та медалями Національного бізнес рейтингу, як лідер галузі за критеріями: «Обсяг реалізованої продукції», «Чистий прибуток», «Продуктивність праці», «Заробітна плата» та інше

Завантажити презентацію

Cпівпраця з нами - це ваш успіх!

+38 (0342) 52 11 12

для комерційних пропозицій
ptd.komerc@gmail.com